Irak lı Ali (Adana) ,   Men İrak Türkmenlerinden Ali,Aşik Gülabi den Kerbela bir yudum su adli eseri çalarmısıniz...          |           Hüseyin Şahin (Adana) ,   Anne Kalbi Taşıyan Annelerin Gününü Kutluyorum. Başarılar Diliyorum. Ali Asker' den Maviye Boya Eserini Dinlemek İsterim...          |           Efraim Özdemir (Adana) ,   Ozan Emekçi den Agla Kızılırmak agla adlı parça tüm arkadaşlara gelsin.....          |           Ali Rıza Çıkmaz (Manisa -Alaşehir) ,   Aşık Ali Cemal'den Bütün insanlarda arzumuz vardır adlı parçayı çalarmısınız....          |           Metin Diyar (Agrı -Dogubayazıt) ,   Musa Eroglu'ndan Yolun sonu görünüyor adlı turkuyü çalarmısınız...          |           Hilal Genc (İzmir) ,   Grup Yorumdan 1 Mayıs Marşını çalarmışsınız.....          |           Hayri Kamalak (Adana Yūregir) ,   Sebahat Akkiraz'dan Sen kūçūksūn õlemezsin,kefen giyemezsin.Tūm Genç kaybettiklerimizin anisina....          |           Agil özer (Adana) ,   Asik Mahsuni serif'ten iste gidiyorum cesmi siyahim adlı parayı calarmisiniz.....          |           uğur (ankara) ,   Musa Eroğlu'dan Bilen gelsin adlı parçayı çalarmısınız. Radyonuzu tesadüfen yeni farkettim.Yayınlarınız sanırım hep halk ve özgün müzik gibi... Tam bana göre,sanırım takipçiniz olacağım.......          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Vali Demirtaş'tan 1 Mayıs kutlama mesajı

 

Vali Demirtaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün birlik ve beraberliğimizi sağlama yönünde, dayanışmayı güçlendirmemize vesile olmasını diliyor; tüm çalışanlarımızın “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü kutluyorum.

...İLKGUN RADYO HABER - Tüm çalışanlarımızın “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü tebrik ediyor; dünyanın dört bir yanında birlik, mücadele ve dayanışma günü olarak kutlanan “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde, çalışanların sorunlarını dile getirmesi ve çözüm yollarına ilişkin görüşlerin tartışılması yönünde, demokrasi kültürümüzün gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu meyanda devletimiz, emekçilerimizin çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve haklarının korunmasına özel ihtimam göstermekte, gereken tüm adımları her hal ve şartta atmaktadır.

Bunun en güzel örneği tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının etkilerinin en alt düzeye indirilmesi bağlamında Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hükümetimizin aldığı tedbirlerde bizatihi görülmektedir.

İnanıyorum ki yaşanan salgının olumsuz etkileri emek dünyamızda en hafif düzeyde hissedilecek; bu sıkıntılı dönem emeklerini, alın terlerini koyan, üreten, emek harcayan tüm çalışanlarımızla, milletimizin topyekûn gösterdiği dayanışma ruhu içerisinde devlet-millet el ele geride bırakılacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün birlik ve beraberliğimizi sağlama yönünde, dayanışmayı güçlendirmemize vesile olmasını diliyor; tüm çalışanlarımızın“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü kutluyorum.

 
Tarih       : 30 Nisan 2020
 
 
 

          İlkgün Radyo : Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2020             DJ İstek Paneli Girişi