Irak lı Ali (Adana) ,   Men İrak Türkmenlerinden Ali,Aşik Gülabi den Kerbela bir yudum su adli eseri çalarmısıniz...          |           Hüseyin Şahin (Adana) ,   Anne Kalbi Taşıyan Annelerin Gününü Kutluyorum. Başarılar Diliyorum. Ali Asker' den Maviye Boya Eserini Dinlemek İsterim...          |           Efraim Özdemir (Adana) ,   Ozan Emekçi den Agla Kızılırmak agla adlı parça tüm arkadaşlara gelsin.....          |           Ali Rıza Çıkmaz (Manisa -Alaşehir) ,   Aşık Ali Cemal'den Bütün insanlarda arzumuz vardır adlı parçayı çalarmısınız....          |           Metin Diyar (Agrı -Dogubayazıt) ,   Musa Eroglu'ndan Yolun sonu görünüyor adlı turkuyü çalarmısınız...          |           Hilal Genc (İzmir) ,   Grup Yorumdan 1 Mayıs Marşını çalarmışsınız.....          |           Hayri Kamalak (Adana Yūregir) ,   Sebahat Akkiraz'dan Sen kūçūksūn õlemezsin,kefen giyemezsin.Tūm Genç kaybettiklerimizin anisina....          |           Agil özer (Adana) ,   Asik Mahsuni serif'ten iste gidiyorum cesmi siyahim adlı parayı calarmisiniz.....          |           uğur (ankara) ,   Musa Eroğlu'dan Bilen gelsin adlı parçayı çalarmısınız. Radyonuzu tesadüfen yeni farkettim.Yayınlarınız sanırım hep halk ve özgün müzik gibi... Tam bana göre,sanırım takipçiniz olacağım.......          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Barut, "Eşkiya gibi hem suçlular hem güçlüler”

 

Barut, "Eşkiya gibi hem suçlular hem güçlüler. Bu olayın mağduru olan Başkanımız Eren Yıldırım'ın algı operasyonu ve yargıya müdahalenin ardından AKP baskısıyla tutuklanmasını kınıyoruz"dedi.

...İLKGUN RADYO HABER  - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Ayhan Barut, silah çekilerek ailesiyle birlikte gözaltına alınıp tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan, AKPliler tarafından hedef gösterilence tutuklanan CHP Yüreğir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırımın serbest bırakılmasını istedi. Eren Yıldırımın haksız ve hukuksuz bir şekilde tutuklandığını söyleyen Barut, "Eşkiya gibi hem suçlular hem güçlüler. Bu olayın mağduru olan Başkanımız Eren Yıldırımın algı operasyonu ve yargıya müdahalenin ardından AKP baskısıyla tutuklanmasını kınıyoruz"dedi.  


"ALGI OPERASYONLARI YAPILDI"

Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırımın annesi, babası ve kardeşiyle beraber gözaltına alınıp adliyeye getirilmesiyle birlikte mağdurların yanında olan CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, salıverilmesinin ardından itiraz üzerine yeniden tutuklanmasına tepki gösterdi. Eren Yıldırımın adliyeye teslim olması sürecinde de yanında bulunan Ayhan Barut, "Bu olayın mağduru olan, sokak ortasında sadece soru sorduğu için silah çekilerek gözaltına alınan Gençlik Kolları Başkanımız Eren Yıldırım, AKPnin yalan dolan dolu algı operasyonlarıyla adeta suçlu ilan edilmiş, birilerinin hedef göstermesiyle de haksızca tutuklanmıştır" dedi.

"EREN YILDIRIMA ÖZGÜRLÜK İSTİYORUZ"

Cumhuriyet Halk Partisini, yönetici ve üyelerini Eşkiya olarak yansıtmaya çalışanlara oldukça sert tepki gösteren CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, şunları kaydetti:
"Yardımların nereye gittiğini soran, üstelik yanında annesi, babası ve kardeşi olan Gençlik Kolları Başkanımızın mağduriyetini giderecekleri yerde eşkiya gibi yalan yanlış ithamlarla kamuoyunu yönlendirmeye çalışıyorlar. Asıl bunlar eşkiya gibi hem suçlular hem güçlüler. Bu olayın mağduru olan Başkanımız Eren Yıldırımın algı operasyonu ve yargıya müdahalenin ardından AKP baskısıyla tutuklanmasını kınıyoruz. Bilinmeli ki eşkiya dünyaya hükümdar olmaz. Ekonomik krizin ülkeyi uçuruma sürüklediği bu ortamda, yanlış politikalarıyla halkımızı perişan edenlerin eşkiya gibi haksız ve suçluyken haklı ve güçlü çıkma gayretine boyun eğmeyeceğiz. Bu hukuksuzluğun peşini bırakmayacağız. Arkasında halk desteğini kaybedenlerin algı operasyonlarına teslim olmayacağız. Gerçekleri söylemeye, halkımızın yanında durmaya devam edeceğiz. Özgürlüğü elinden alınan Eren Yıldırıma özgürlük istiyoruz. Başkanımız serbest bırakılmalıdır."

 
Tarih       : 17 Mayıs 2020
 
 
 

          İlkgün Radyo : Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2020             DJ İstek Paneli Girişi