HABERLER

Şevval Sam Urlalılara “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam Urlalılara  “Rock’ı Sevdirdi” Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni albümünün imza gününde şarkıları ve sohbetiyle Urlalılar’ı adeta büyüledi.

Devamını Oku

AHMET ŞAFAK’A “YILIN ÖZGÜN SANATÇISI” ÖDÜLÜ

AHMET ŞAFAK’A “YILIN ÖZGÜN SANATÇISI” ÖDÜLÜ Türk müziğinin güçlü sesi Ahmet Şafak, Aslan Yapım Medya tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Girişimcilik ve Proje Ödülleri’nde “Yılın Özgün Sanatçısı” ödülüne layık görüldü.

Devamını Oku

BODRUM TÜRKBÜKÜ’NDE ÜNLÜLER GEÇİDİ

BODRUM TÜRKBÜKÜ’NDE ÜNLÜLER GEÇİDİ Ünlü şarkıcı Deha Bilimler yeni çıkardığı cover parçası “Git Git Yoluna” nın çıkışını pizza yiyerek kutladı.

Devamını Oku

Usta sanatçı Melis Sökmen Herkesi Dansa Davet Ediyor

Usta sanatçı Melis Sökmen Herkesi Dansa Davet Ediyor Usta sanatçı Melis Sökmen “Melis’le Dans” ismini verdiği projesinin ilk teklisi olan “ŞIP”ı yayınladı

Devamını Oku

Geleneksel İskele Festivali Tamamlandı

Geleneksel İskele Festivali Tamamlandı 28 Haziran’da Edip Akbayram konseri ile başlayan 52. Geleneksel İskele Festivali, Simge Sağın konseri ile sona erdi.

Devamını Oku

BRUCE DICKINSON, YENİ SOLO ALBÜMÜNÜN TURNESİ İÇİN 19 TEMMUZ’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’A GELİYOR!

BRUCE DICKINSON,  YENİ SOLO ALBÜMÜNÜN TURNESİ İÇİN  19 TEMMUZ’DA  KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’A GELİYOR! Bruce Dickinson, yeni albümün ilk single çalışması Afterglow of Ragnarok’u1 Aralık’ta dinleyicileriyle paylaştı.

Devamını Oku

Zeynep Bastik Harbiye Sahnesinde!

Zeynep Bastik Harbiye Sahnesinde! Enerjisi, hit şarkıları, stiliyle Harbiye sahnesinden Zeynep Bastık geçti. Yaz sahnelerine hız kesmeden devam eden Zeynep Bastık, İstanbul’da uzun bir aradan sonra verdiği konserle unutulmaz bir geceye imza attı.

Devamını Oku

Nancy Ajram İstanbul’da Hayranlarını Büyüledi

Nancy Ajram İstanbul’da Hayranlarını Büyüledi Arap Popun Kraliçesi Nancy Ajram İstanbul’da Hayranlarını Büyüledi

Devamını Oku

RAİ TÜRKBÜKÜ’NDE ÇAKAL İZDİHAMI YAŞANDI

RAİ TÜRKBÜKÜ’NDE ÇAKAL İZDİHAMI YAŞANDI Türkiye’nin en sevilen tatil beldelerinden olan Bodrum sezonu bayram tatili ile beraber açmıştı. Sezonun düşük başlamasıyla işletmelerin hayal kırıklığı yaşadığı gündemdeyken Çakal konserinde izdiham yaşandı.

Devamını Oku

Mustafa Sandal "Gel Bana"

Mustafa Sandal Mustafa Sandal "Gel Bana"

Devamını Oku

Gökhan Türkmen,

Gökhan Türkmen, Gökhan Türkmen,

Devamını Oku

Göksel'in Yeni Şarkısı

Göksel'in Yeni Şarkısı Göksel'in Yeni Şarkısı: Bu Da Geçecek

Devamını Oku

Zeynep Casalini

Zeynep Casalini Zeynep Casalini

Devamını Oku